Kiparisite

Kiparisite, Bulharsko, Burgas, Slunečné Pobřeží, 16.6.2018, Plná penze
Kiparisite
FM
Tip
Termín:
16.6. – 23.6.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Pardubice)
Strava:Plná penze
Číslo zájezdu:125421349
12 490 Kč 472 € (-0 %)
100 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Kiparisite
Popis
Tento moderní a útulný hotel je výbornou volbou pro ty z vás, kteří si na dovolené chtějí užít klidu a pohody v komfortním hotelu v kombinaci s možností snadného dostupu řady atrakcí a zábavy.
Ubytování
Moderní a designové vybavení, TV/SAT, klimatizace, chladnička, WC, sprchový kout, balkón s letním nábytkem
Poloha
Hotel se nachází v klidné severovýchodní části letoviska ve vilové zóně, jen kousek od krásné pláže, u pobřežní promenády, díky blízké autobusové zastávce snadná dostupnost centra nebo Nesebru.
Vzdálenosti
Vzdálenost od letiště: 28 km
Vzdálenost od pláže: necelých 100 metrů
Vzdálenost od nákupních možností: cca 200 metrů
Vybavení a služby
Venkovní bazén s dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu, restaurace, venkovní terasa, lobby bar, bar u bazénu, směnára, trezor na recepci, wifi internet, sauna, fitness, obchod
Stravování
plná penze
Doprava
Letecká
Cena zahrnuje
dopravu,ubytování, delegáta
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění (možnost sjednání v CK)
Slevy
dítě na přistýlce
Pořadatelem tohoto zájezdu je VVV TOUR CZ 1, s.r.o., IČ 28815319.

Odesláním tohoto formuláře realizujete předběžnou objednávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK